ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ .

Καλησπέρα σε όλους.Θέλουμε να ζητήσουμε ένα μεγάλο συγνώμη από όλους αλλά είχαμε πρόβλημα με τη σελίδα και με τη βοήθεια του κ.Παυλιδη το επιλύσαμε σήμερα.

1. Εχουμε ξεκινήσει  διαδικασίες για κάποια θέματα κτηριακά του σχολείου και μέσα στη βδομάδα πιστεύω ότι θα έχουμε τη δυνατότητα να παρευρεθούμε στο δήμο για να δούμε πως θα προχωρήσουμε.
2. Έχουμε κάποια θέματα συμπεριφοράς παιδιών και φέτος ήρθαν να προστεθούν και αρκετά παιδιά από την πρώτη. Κάνουμε το αδύνατο δυνατό για να δούμε πως θα κυλήσει η φετινή χρονιά ομαλά.

3. Θα θέλαμε την συμπαράσταση των γονιών και όχι να είναι απέναντί μας κάθε φορά που θα συμβαίνει κάτι στο σχολείο.

4. Εκλογές βάσει νόμου γίνονται κάθε δύο χρόνια και επειδή κάναμε πέρυσι φέτος από την καταλαβαίνετε δε γίνεται να ξαναγίνουν. Μέσα στις επόμενες μέρες προσπαθούμε να γίνει μία συνάντηση στο προαύλιο του σχολείου απόγευμα πάντα έτσι ώστε να μαζευτούμε όλοι γονείς και να δούμε τι μπορούμε να κάνουμε για το καλύτερο των παιδιών μας.Θα ενημερωθείτε σύντομα για τη συνάντηση μας.

Ευχομαστε καλο βράδυ και καλο Σαββατοκύριακο σε όλους.

Ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων.