Αποτελέσματα προκριματικών αγώνων του παιχνιδιού μας “12+”

Επιλέξτε την εικόνα για να αξιολογήσετε το παιχνίδι

Την εβδομάδα 16-20 Μαΐου 2022 πραγματοποιήθηκαν στην αυλή του σχολείου οι προκριματικοί αγώνες του παιχνιδιού μας “12+” μεταξύ των είκοσι (20) ομάδων του σχολείου. Οι τέσσερις (4) ομάδες που προκρίθηκαν και θα αγωνιστούν στον τελικό την Παρασκευή 27/5/2022 είναι:

• Από τον όμιλο Α, η ομάδα 16-“No name”. Εμψυχωτής της ομάδας η καθηγήτρια Σοφία Μανετάκη.
  • Από τον όμιλο Β, η ομάδα 20-“Black Mambas”. Εμψυχωτής της ομάδας η καθηγήτρια Μαρία Χρονάκη.
  • Από τον όμιλο Γ, η ομάδα 14-“Οι ροζ ιπποπόταμοι”. Εμψυχωτές της ομάδας οι καθηγητές Γιώργος Τζιμπραγός & Ραφαήλ Κωνσταντινίδη
  • Από τον όμιλο Δ, η ομάδα 9-“Καλομοίρηδες”. Εμψυχωτές της ομάδας οι καθηγήτριες Πολίνα Γκιαουράκη & Κατερίνα Χρονιάρη.

Καλούνται οι μαθητές να συμπληρώσουν το ερωτηματολόγιο αξιολόγησης του παιχνιδιού https://eclass03.sch.gr/courses/1701056325/ ώστε να λάβουμε ανατροφοδότηση για μελλοντικές βελτιώσεις.