Ενισχυτική διδασκαλία – Δηλώσεις γονέων έως 2 Δεκεμβρίου

Σας ενημερώνουμε ότι ξεκίνησε η διαδικασία υποβολής αιτήσεων για την παρακολούθηση από τους μαθητές των μαθημάτων της ενισχυτικής διδασκαλίας. Αφορά τα μαθήματα: Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία και Αγγλικά.

Η συμπλήρωση της Αίτησης – Υπεύθυνης Δήλωσης γίνεται από τον γονέα/κηδεμόνα και κατατίθεται στο σχολείο. Προθεσμία υποβολής των αιτήσεων λήγει την Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου 2020.

Λόγω των υγειονομικών μέτρων προστασίας και μη διασποράς του ιού Covid19, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τους παρακάτω τρόπους υποβολής της αίτησης:
(1) δια ζώσης -φυσική παρουσία- στο σχολείο κατόπιν τηλεφωνικού ραντεβού ή
(2) αποστολή στο email του σχολείου mail@12gym-irakl.ira.sch.gr αφού πρώτα εκτυπώσετε-συμπληρώσετε-υπογράψετε-σαρώσετε (scanner) και μας τη στείλετε σε μορφή pdf.

Για την έναρξη των μαθημάτων θα ενημερωθείτε με νεότερη ανακοίνωση.