Αρχείο ημέρας 25 Ιανουαρίου 2019

Επιμόρφωση μαθητών-επιχειρηματιών από Σύμβουλο-Μέντορα της εικονικής μας επιχείρησης

Την Τετάρτη 23 Ιανουαρίου είχαμε τη χαρά να δεχθούμε στο σχολείο μας τον κ. Εμμανουήλ Καλογερίδη – διευθυντή του καταστήματος 205 της Εθνικής Τράπεζας, & τον κ. Γεώργιο Κτιστάκη – προϊστάμενο BUSINESS BANKING του ίδιου καταστήματος.

Θα θέλαμε να τους ευχαριστήσουμε θερμά για την επιμόρφωση που έκαναν στην ομάδα των μαθητών της Γ΄ τάξης που συμμετέχουν στο πρόγραμμα δημιουργίας της επιχείρησης “Μπουρμπουήθρες Α.Ε.” και στο πλαίσιο της προετοιμασίας τους για τη συμμετοχή στην εμπορική μαθητική έκθεση του ΣΕΝ(Σωματείο Επιχειρηματικότητας Νέων/JA Greece) στη Θεσσαλονίκη.

Ιδιαίτερα να ευχαριστήσουμε τον κ. Γεώργιο Κτιστάκη που είναι ο επιχειρηματικός μας σύμβουλος.